3.0SMCJ16A
제조업체 부품 번호:
3.0SMCJ16A
제조업체/브랜드:
Diotec Semiconductor
설명의 일부:
TVS DIODE 16VWM 26VC SMC/DO-214
재고 상태:
3,000
제조사 :
Diotec Semiconductor
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
115.3A
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
26V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
16V