3SMC48CA TR13 PBFREE
제조업체 부품 번호:
3SMC48CA TR13 PBFREE
설명의 일부:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
재고 상태:
140
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
38.8A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
77.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
48V