3SMC90CA TR13 PBFREE
제조업체 부품 번호:
3SMC90CA TR13 PBFREE
설명의 일부:
TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
재고 상태:
1,240
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
20.6A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
146V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
90V