ATV30C360J-HF
제조업체 부품 번호:
ATV30C360J-HF
설명의 일부:
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
재고 상태:
2,755
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
51.64A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Supplier Device Package :
DO-214AB (SMC)
Voltage - Breakdown (Min) :
40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
58.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
36V