ATV66SM826A-G
제조업체 부품 번호:
ATV66SM826A-G
설명의 일부:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO218AB
재고 상태:
452
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
170A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
DO-218AB
Power - Peak Pulse :
6600W (6.6kW)
Supplier Device Package :
DO-218AB
Voltage - Breakdown (Min) :
28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
42.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
26V (Max)