3SMC51CA TR13 PBFREE
제조업체 부품 번호:
3SMC51CA TR13 PBFREE
설명의 일부:
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
재고 상태:
3,000
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
36.4A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
82.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
51V