3SMC28CA TR13 PBFREE
- 제조업체 부품 번호:
- 3SMC28CA TR13 PBFREE
- 제조업체/브랜드:
- Central Semiconductor
- 설명의 일부:
- TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
- 제조사 :
- Central Semiconductor
- 제품 카테고리 :
- TVS 다이오드
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 66A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMC
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V