3SMC36CA TR13 PBFREE
- 제조업체 부품 번호:
- 3SMC36CA TR13 PBFREE
- 설명의 일부:
- TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 51.6A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 58.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V