VS16VUA1VWMTR
제조업체 부품 번호:
VS16VUA1VWMTR
제조업체/브랜드:
ROHM Semiconductor
설명의 일부:
16V 200W, COMPACT AND HIGHLY REL
재고 상태:
2,790
제조사 :
ROHM Semiconductor
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
7.7A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
2-SMD, Flat Lead
Power - Peak Pulse :
200W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
PMDE
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
26V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
16V (Max)