SMAJ51CAHR3G
제조업체 부품 번호:
SMAJ51CAHR3G
제조업체/브랜드:
Taiwan Semiconductor
설명의 일부:
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC
재고 상태:
2,918
제조사 :
Taiwan Semiconductor
Applications :
Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.9A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Breakdown (Min) :
56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
82.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
51V