VS13VUA1VWMTR
- 제조업체 부품 번호:
- VS13VUA1VWMTR
- 설명의 일부:
- 13V 200W, COMPACT AND HIGHLY REL
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.3A
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V (Max)