5.0SMDJ30AH
제조업체 부품 번호:
5.0SMDJ30AH
제조업체/브랜드:
Taiwan Semiconductor
설명의 일부:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
재고 상태:
9,000
제조사 :
Taiwan Semiconductor
Applications :
Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
103A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
5000W (5kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V