1SMC8.5CA TR13 PBFREE
- 제조업체 부품 번호:
- 1SMC8.5CA TR13 PBFREE
- 설명의 일부:
- TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 104.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V