D3V3F4U10LP-7
제조업체 부품 번호:
D3V3F4U10LP-7
제조업체/브랜드:
Diodes Incorporated
설명의 일부:
TVS DIODE 3.3VWM 5VC U-DFN2510
제조사 :
Diodes Incorporated
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
Automotive
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
0.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
5A (8/20µs)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
10-UFDFN
Power - Peak Pulse :
30W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
U-DFN2510-10
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
4
Voltage - Breakdown (Min) :
5.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
5V (Typ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)