5.0SMLJ18CA-TP
제조업체 부품 번호:
5.0SMLJ18CA-TP
제조업체/브랜드:
Micro Commercial Components (MCC)
설명의 일부:
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
재고 상태:
10,538
제조사 :
Applications :
General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
172A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
5000W (5kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
29.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
18V