SMAJ17CA-13-F
제조업체 부품 번호:
SMAJ17CA-13-F
제조업체/브랜드:
Diodes Incorporated
설명의 일부:
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA
재고 상태:
79,865
제조사 :
Diodes Incorporated
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
14.5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Supplier Device Package :
SMA
Voltage - Breakdown (Min) :
18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
27.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
17V