SMAJ6.5CA-TP
제조업체 부품 번호:
SMAJ6.5CA-TP
제조업체/브랜드:
Micro Commercial Components (MCC)
설명의 일부:
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AC
재고 상태:
17,948
제조사 :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
35.7A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TA)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
11.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
6.5V