SMAJ24CA-13-F
제조업체 부품 번호:
SMAJ24CA-13-F
제조업체/브랜드:
Diodes Incorporated
설명의 일부:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA
제조사 :
Diodes Incorporated
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10.3A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Supplier Device Package :
SMA
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V