PESD24VS1UA,115
제조업체 부품 번호:
PESD24VS1UA,115
설명의 일부:
TVS DIODE 24VWM 70VC SOD323
재고 상태:
33,996
Applications :
Automotive
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
23pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3A (8/20µs)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse :
160W
Supplier Device Package :
SOD-323
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
26.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
70V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V (Max)