PESD3V3S2UAT,215
제조업체 부품 번호:
PESD3V3S2UAT,215
설명의 일부:
TVS DIODE 3.3VWM 20VC TO236AB
재고 상태:
8,029
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
207pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
18A (8/20µs)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Peak Pulse :
330W
Supplier Device Package :
TO-236AB
Unidirectional Channels :
2
Voltage - Breakdown (Min) :
5.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
20V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)