TV02W300B-G
제조업체 부품 번호:
TV02W300B-G
제조업체/브랜드:
Comchip Technology
설명의 일부:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
제조사 :
Comchip Technology
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.13A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123
Power - Peak Pulse :
200W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-123
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V