ESD9R3.3ST5G
제조업체 부품 번호:
ESD9R3.3ST5G
제조업체/브랜드:
onsemi
설명의 일부:
TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOD923
제조사 :
onsemi
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
0.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
1A (8/20µs)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
SOD-923
Power - Peak Pulse :
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-923
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
4.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
7.8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)