NP2100SCT3G
제조업체 부품 번호:
NP2100SCT3G
제조업체/브랜드:
onsemi
설명의 일부:
THYRISTOR 180V 100A DO214AA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
onsemi
제품 카테고리 :
사이리스터
Capacitance :
97pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Elements :
1
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMB
Voltage - Breakover :
240V
Voltage - Off State :
180V
Voltage - On State :
4 V