NP0120TAT1G
제조업체 부품 번호:
NP0120TAT1G
제조업체/브랜드:
onsemi
설명의 일부:
THYRISTOR 12V 50A SOT23-5
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
onsemi
제품 카테고리 :
사이리스터
Capacitance :
11pF
Current - Hold (Ih) :
50 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
50 A
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Elements :
1
Package / Case :
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
5-TSOP
Voltage - Breakover :
30V
Voltage - Off State :
12V