SMP50-120
제조업체 부품 번호:
SMP50-120
설명의 일부:
THYRISTOR 120V 150A DO214AC
Capacitance :
30pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
50 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
150 A
Package / Case :
DO-214AC, SMA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMA (DO-214AC)
Voltage - Breakover :
160V
Voltage - Off State :
120V