SMP100LC-25
제조업체 부품 번호:
SMP100LC-25
설명의 일부:
THYRISTOR 25V 400A DO214AA
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
65pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
400 A
Voltage - Breakover :
35V
Voltage - Off State :
25V