SMP80MC-200
제조업체 부품 번호:
SMP80MC-200
설명의 일부:
THYRISTOR 200V 200A DO214AA
Capacitance :
25pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
80 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
200 A
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMB
Voltage - Breakover :
255V
Voltage - Off State :
200V