SMP100LC-230
제조업체 부품 번호:
SMP100LC-230
설명의 일부:
THYRISTOR 230V 400A DO214AA
재고 상태:
1,828
Capacitance :
60pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
400 A
Voltage - Breakover :
285V
Voltage - Off State :
230V