BSP3-480-LC
제조업체 부품 번호:
BSP3-480-LC
제조업체/브랜드:
Thomas Research Products
설명의 일부:
LIGHTING SURGE PROTECTOR 480V
재고 상태:
8
제조사 :
Thomas Research Products
제품 카테고리 :
서지 보호 장치(SPD)
Approval Agency :
cURus, UL
Current - Discharge (Max) (8/20µS) :
10 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) :
10 kA
Current - Short Circuit Rating (SCRR) :
Features :
Form :
Module Only
Mounting Type :
Free Hanging
Number of Poles :
3
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Type :
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
550VAC, 715VDC