VTP175UDIIF
제조업체 부품 번호:
VTP175UDIIF
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
PTC 재설정 가능 퓨즈
Current - Hold (Ih) (Max) :
1.75 A
Current - Max :
100 A
Current - Trip (It) :
3.6 A
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Mounting Type :
User Defined
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Strap
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
Resistance - Initial (Ri) (Min) :
29 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
102 mOhms
Size / Dimension :
0.874" L x 0.142" W (22.20mm x 3.60mm)
Thickness (Max) :
0.028" (0.70mm)
Time to Trip :
5 s
Type :
Polymeric
Voltage - Max :
16V