RL4005-5-110-12-PTF
제조업체 부품 번호:
RL4005-5-110-12-PTF
제조업체/브랜드:
Amphenol Thermometrics
설명의 일부:
PTC RESET FUSE 12V 330MA RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Amphenol Thermometrics
제품 카테고리 :
PTC 재설정 가능 퓨즈
Current - Hold (Ih) (Max) :
330 mA
Current - Max :
Current - Trip (It) :
490 mA
Height - Seated (Max) :
0.449" (11.40mm)
Lead Spacing :
0.252" (6.40mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Radial, Disc
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
5 Ohms
Resistance - Initial (Ri) (Min) :
Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
Size / Dimension :
0.449" Dia x 0.150" T (11.40mm x 3.80mm)
Thickness (Max) :
Time to Trip :
Type :
Ceramic
Voltage - Max :
12V