P600-1-125-35-FP-i208
제조업체 부품 번호:
P600-1-125-35-FP-i208
제조업체/브랜드:
Primax Technologies
설명의 일부:
Monophase 208-240VAC 50/60hz inp
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Primax Technologies
제품 카테고리 :
배터리 충전기
Battery Cell Size :
Battery Chemistry :
Charge Current - Max :
35A
Charge Time :
Features :
Mounting Type :
Wall Mount
Number of Cells :
Power - Max :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Termination Style :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
208V
Voltage - Nominal :
125V