SMD1812B014TF
제조업체 부품 번호:
SMD1812B014TF
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
PPTC SMD 1812, 60V 0.14A, REEL 7
재고 상태:
3,985
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
PTC 재설정 가능 퓨즈
Current - Hold (Ih) (Max) :
140 mA
Current - Max :
10 A
Current - Trip (It) :
340 mA
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
1812 (4532 Metric), Concave
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
Resistance - Initial (Ri) (Min) :
1.5 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
6 Ohms
Size / Dimension :
0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Thickness (Max) :
0.077" (1.95mm)
Time to Trip :
150 ms
Type :
Polymeric
Voltage - Max :
60V