SMD1812B200TF/16
제조업체 부품 번호:
SMD1812B200TF/16
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
POLYMERIC PTC RESETTABLE FUSE SU
재고 상태:
4,653
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
PTC 재설정 가능 퓨즈
Current - Hold (Ih) (Max) :
2 A
Current - Max :
100 A
Current - Trip (It) :
3.5 A
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Lead Spacing :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
1812 (4532 Metric), Concave
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
Resistance - Initial (Ri) (Min) :
20 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
75 mOhms
Size / Dimension :
0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Thickness (Max) :
0.079" (2.00mm)
Time to Trip :
2 s
Type :
Polymeric
Voltage - Max :
16V