NANOSMDC050F/13.2-2
- 제조업체 부품 번호:
- NANOSMDC050F/13.2-2
- 제조업체/브랜드:
- Littelfuse
- 설명의 일부:
- PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
- 제조사 :
- Littelfuse
- 제품 카테고리 :
- PTC 재설정 가능 퓨즈
- Current - Hold (Ih) (Max) :
- 500 mA
- Current - Max :
- 100 A
- Current - Trip (It) :
- 1.1 A
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Concave
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance - 25°C (Typ) :
- Resistance - Initial (Ri) (Min) :
- 200 mOhms
- Resistance - Post Trip (R1) (Max) :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Thickness (Max) :
- 0.029" (0.74mm)
- Time to Trip :
- 100 ms
- Type :
- Polymeric
- Voltage - Max :
- 13.2V