Q-2V01A0005003I
제조업체 부품 번호:
Q-2V01A0005003I
제조업체/브랜드:
Amphenol Custom Cable
설명의 일부:
SMA-SJ/MCX-RP G316 3I
재고 상태:
100
제조사 :
Amphenol Custom Cable
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
MCX Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-316
Color :
Copper
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms