CLU18-SMSM-03.00F
제조업체 부품 번호:
CLU18-SMSM-03.00F
제조업체/브랜드:
Times Microwave Systems
설명의 일부:
TEST CABLE SMA-SMA 18GHZ 3'
재고 상태:
49
제조사 :
Times Microwave Systems
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms