0498150.MXTM6-CN
제조업체 부품 번호:
0498150.MXTM6-CN
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE - MIDI 32V CLEAR HSNG M6 HO
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1kA
Color :
Gray
Current Rating (Amps) :
150 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
81900
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
1.614" L x 0.472" W x 0.327" H (41.00mm x 12.00mm x 8.30mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V