0498100.MX1M6-CN
제조업체 부품 번호:
0498100.MX1M6-CN
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE MIDI 32VDC M6 1-HOLE 100A
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
1kA
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
100 A
Fuse Type :
Automotive
Melting I²t :
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Auto Link
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V