1206SFS800FM/24-2
제조업체 부품 번호:
1206SFS800FM/24-2
설명의 일부:
THIN FILM-PSW
Approval Agency :
UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
60A
Color :
Current Rating (Amps) :
8 A
Melting I²t :
16.9
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.046" H (3.20mm x 1.60mm x 1.17mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
24 V