0603SFV200F/32-2
제조업체 부품 번호:
0603SFV200F/32-2
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 0603
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
2 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.21
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W x 0.014" H (1.60mm x 0.80mm x 0.35mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V