1206SFF600FM/32-2
제조업체 부품 번호:
1206SFF600FM/32-2
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
THIN FILM-PSW
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
6 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
1
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.051" H (3.20mm x 1.60mm x 1.30mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V