1206SFH300F/24-2
제조업체 부품 번호:
1206SFH300F/24-2
설명의 일부:
FUSE BOARD MOUNT 30A 24VDC 1206
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
300A
Color :
Current Rating (Amps) :
30 A
Fuse Type :
Melting I²t :
270
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.046" H (3.20mm x 1.60mm x 1.17mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
24 V