067402.5MXEP
제조업체 부품 번호:
067402.5MXEP
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
3.73
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard (Axial)
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V