0674.125MXEP
제조업체 부품 번호:
0674.125MXEP
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
125 mA
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V