CA-DKCA1-200L1-I0I0
- 제조업체 부품 번호:
- CA-DKCA1-200L1-I0I0
- 제조업체/브랜드:
- Adam Tech
- 설명의 일부:
- CBL ASSY U.FL PLUG 7.874"
- 제조사 :
- Adam Tech
- 제품 카테고리 :
- 동축 케이블(RF)
- 1st Connector :
- U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms