06763.15DRT4P
제조업체 부품 번호:
06763.15DRT4P
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Approval Agency :
CCC, CSA, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
3.15 A
Melting I²t :
8.55
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V