0208.125MXP
제조업체 부품 번호:
0208.125MXP
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
FUSE GLASS 125MA 350VAC 2AG
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
퓨즈
Approval Agency :
CE, cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
125 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2AG, 5mm x 15mm
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Voltage Rating - AC :
350 V