067502.5DRT4P
제조업체 부품 번호:
067502.5DRT4P
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Melting I²t :
9.25
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V