067402.5DRT4
제조업체 부품 번호:
067402.5DRT4
설명의 일부:
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
3.73
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V